Projekt UE

Projekt „Punkt Opieki Dziennej FunKids – utworzenie 20 nowych miejsc opieki nad dziećmi do lat 3 w gminie Niepołomice” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego - czytaj więcej

O nas

Dowiedz się więcej o naszej placówce

Drodzy Rodzice,

Kilka słów o historii FunKids, a zaczęło się tak….

Szukając żłobka dla mojej córki, zwiedziłam różne placówki, ale miałam wrażenie, że w każdej coś jest nie tak, czegoś brakuje. Wiele żłobków było przepełnionych, a kluby dziecięce prowadzone w przedszkolach, nie były dostosowane dla maluchów. Żłobki które odwiedziłam miały malutkie szatnie, za małe sale, a kolory które wypełniały pomieszczenia były jakieś wyblakłe, nie chciało się tam przebywać ani chwili dłużej. 

Chciałam aby moja córka spędzała czas w przyjaznym otoczeniu, pod okiem cudownych cioć.

Będąc mamą, wtedy dwójki małych dzieci, znałam ich potrzeby i postanowiłam stworzyć domowy klub dziecięcy. Tak, po wielu miesiącach przygotowań, odbiorów sanepidu, straży itp. dnia 02 stycznia 2018 roku nastąpiło oficjalne otwarcie pierwszej placówki, Klubu Malucha Zabawa.

I swoją przygodę „żłobkową” zaczęła w nim moja córka, w międzyczasie na świat przyszła trzecia córeczka i zrodził się pomysł na drugą placówką, FunKids.

Punkt Opieki dziennej mieści się w Niepołomicach, bardzo dobrym dojazdem samochodem. Pomieszczenia klubu mieszczą się w domu jednorodzinnym, z dala od ruchliwej ulicy. Lokal jest przystosowany do prowadzenia tego typu działalności, został przygotowany zgodnie z wytycznymi zawartymi w ustawie z dnia 4 lutego 2011 o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3 (Dz.U. z 2011 r. Nr 45, poz. 235 z późn. zm.).

Wyposażenie oraz zabawki posiadają odpowiednie atesty.

Nasza placówka posiada piękny ogród z placem zabaw 

Zapraszam do wizyty w naszym mini żłobku, jestem przekonana że spodoba Wam się jak tylko przekroczycie jego próg 🙂

Do zobaczenia!